Kanoe na LabiKanoe na LabiNa Raftu po LabiNa Labi s dětmiJsme připraveni i na velké skupinyLabe protéká Bad Schandau

Program:

Den 1 - příjezd do Kempu Děčín a individuální program

V Děčíně se můžete vypravit do zoologické zahrady, navštívit děčínský zámek s růžovou zahradou, zajít si do aquaparku s termální vodou, pobýt s dětmi na velkém venkovním hřišti, posedět v kempovém Bistru nebo v některé z mnoha nedalekých kaváren a hospůdek. Všechny tyto možnosti jsou od kempu vzdáleny pouze několik minut chůze. Večer si užijete při posezení v kempovém Bistru nebo u ohniště s grilováním.

Den 2 - Českým středohoří

Start v Kempu Děčín

Po snídani Vás i s loděmi odvezeme do Ústí nad Labem pod hrad Střekov na Masarykova zdymadla. Tuto unikátní říční technickou památku proplujete plavební komorou, ve které klesnete o 9 metrů.
Cestou proplujete pod Mariánským mostem, jednou z 10. nejunikátnějších železobetonových staveb světa. Dále pak plujete po klidném Labi mezi zelenými kopci a řeka Vás přináší pom 5 až 6 hodinách do dnešního cíle, Kempu Děčín.
Večer můžete vydechnout tématicky u piva Kapitán z místního minipivoaru a také zakousnout něco z lokálních specialit v bistru v Kempu.

Den 3 - Českosaským Švýcarskem hlubokým kaňonem

Plavba z Kempu Děčín

Dnešní den začínáme plavbou a proplujete nejprve historickým městem Děčín a vnoříte se do úchvatného labského kaňonu, který je svírán z obou stran hradbou skalních věží. Voda je klidná a cesta z Děčína do Schmilky trvá asi 3 hodiny, do Bad Schandau 4 - 5 hodin. Záleží na tom, jak dlouho se rozsedíte v přívoznické hospůdce Dolní Grund, která nabízí nejkrásnější pohled na skály na světě. Pokračujete do Saského Švýcarska, kde Vás přivítají Šrámové kameny, tedy skalní věže roztrhané do podoby šrámů. V cíli plavby si můžete užít jako odměnu kavárenskou atmosféru lázeňského městečka Bad Schandau. Individuálně se vracíte vlakem zpět do Děčína. Po návratu do kempu následuje individuální odjezd nebo prodloužení pobytu v Kempu Děčín.

Na výběr jsou dva typy ubytování se snídaní:

Glamping stan - komfortní, plně zařízení rodinný stan pro až 4 osoby, s postelemi a kompletními lůžkovinami, stojací lampou a elektrickou přípojkou. Jde o nový moderní styl kempování, který hned tak nezažijete.

Bungalov - moderní a útulný dřevěný bungalov pro až 4 osoby s vlastní koupelnou a WC. Součástí je teráska, kde se dá večer příjemně posedět.

Více k ubytování naleznete na Kemp Děčín

V kempu je možno využít grilovacích míst.

Akce na Pobyty

Bungalov Glamping stan
od 2 osob 2100 Kč

2800 Kč

1800 Kč

2470 Kč

od 4 osob 1850 Kč

2470 Kč

1650 Kč

2200 Kč

Dítě do 12 let 1480 Kč

1980 Kč

1320 Kč

1760 Kč


  • Termín: 15. 4. - 15. 10.
  • Minimální počet osob: 2

Cena zahrnuje:

  • 2 x ubytování v Glamping stanech se společnou koupelnou nebo bungalovech s vlastní koupelnou, plně zařízených s lůžkovinami
  • 2 x bohatá snídaně
  • 2 x zapůjčení lodí včetně potřebného vybavení a přeprava lodí na start a z cíle
  • 1 x přeprava osob do Ústí nad Labem

Cena nezahrnuje

  • Parkovné / den = 70 Kč
  • Poplatek z pobytu = 20 Kč
  • Návrat vlakem z Bad Schandau (ca 75 Kč)
  • Prodloužení pobytu v kempu Děčín - na poptávku