Via ferrata Pastýřská stěna v Děčíně s průvodcem

VIA FERRATA ČESKÉ ŠVÝCARSKO

Konečně opravdu netradiční zážitek právě pro Vás. Opravdu ojedinělá Via Ferrata Pastýřská stěna přímo v centru města Děčína Vám nabízí 16 cest s různou obtížností a jedinečný "Karlův most". Pro úplné začátečníky bude náš průvodce jistotou při pohybu na cestě, pro ty zkušenejší rádcem v obtížnějších výstupech.

od 750,- Kč

Více informací
Sjezd na koloběžkách z Děčínského Sněžníku

Sjezd na koloběžkách České Švýcarsko

Vyzkoušejte si dlouhý sjezd z Děčínského Sněžníku na koloběžce. Rozhled z vrcholu této nejvyšší stolové hory v Českém Švýcarsku je impozantní. Vyvezeme Vás i s koloběžkami na kopec a na Vás je pak rozhodnutí, zda proměníte tento zážitek v celodenní výlet nebo zda rovnou pofrčíte z kopce dolů. Je to jen na Vás.

od 450,- Kč

More information
Rafty a kanoe na Labi v Českém Švýcarsku

Na raftu po Labi a na kole

Poznejte krásnou krajinu unikátního Labského kaňonu nejprve z hladiny Labe a pak ze sedla kola. Při plavbě na raftu se pokocháte ojedinělým pohledem na kaňon Labe. Zpět Vás pak dovede pohodlná rovinatá cyklostezka, která vede stále podél vody. Po cestě můžete zastavit v restauraci či občerstvení.

od 250,- Kč

Více informací
Paddleboary na Labi v Českém Švýcarsku

Na paddle boardu a koloběžce Českým Švýcarskem

Tento nezapomenutelný zážitek začíná v Děčíně, který Vás hned na začátku okouzlí proplutím mezi skalními masivy Pastýřská stěna s Via ferratou a protilehlým ostrohem s děčínským zámkem. Hned za Děčínem začíná Národní park České Švýcarsko

od 850,- Kč

Více informací
Prohlídka zámku a města Děčín s průvodcem

Prohlídka města Děčína a Barokní perly zámku

Víte, kde najdete v Děčíně jelena s hořícím křížem na čele, místo pro 2000 druhů růží, nejstarší vodočet v Evropě, sochy jak na Karlově mostě nebo že Tyrš nemá daleko k Járovi Cimrmanovi? Prohlídka historického centra města Děčín s průvodcem, během které poznáte historické památky i nahlédnete do života současného města.

od 150,- Kč

Více informací

Vícedenní aktivity v Českém Švýcarsku

Cyklovodácký víkend na Labi v Děčíně a Českém Švýcarsku

Cyklovodácký víkend

Už jste sjeli Vltavu, Sázavu a další české řeky a teď hledáte nový vodácký zážitek? Nabízíme vám vodáckou akci kombinovanou s cyklistikou. Labe v Českém středohoří i Českém Švýcarsku má rozhodně co nabídnout na lodi i raftu.

od 1590,- Kč

Více informací
Vícedení pobyty s aktivitami a zížitky

Multiaktivity

Chcete poznat České Švýcarsko aktivně a jeden den nestačí? Nabízíme Vám tří nebo čtyřdenní pobyt plný aktivit s ubytováním v našem novém městském kempu.

od 2450,- Kč

Více informací
In-line zájezd po Labské cyklostezce

In - Line víkend

Jedinečný in-line zájezd po Labské cyklostezce z německé Míšně do Ústí nad Labem. Projedete se labským kaňonem skrze dva národní parky. Délkou etap je vhodný pro pohodové i příležitostné bruslaře.

od 1600,- Kč

Více informací

Nevíte si rady s výběrem nebo máte nějaké otázky? Neváhejte nás kontaktovat...

přes e-mail nebo na + 420 724 006 865