Jednodenní aktivity v Českém Švýcarsku

Užijte si České Švýcarsko naplno, máme pro vás totiž připraveny báječné aktivní zážitky. Aktivní dovolená v Českém Švýcarsku a to nejlepší, co místní krajina nabízí. Pohled na ní zažijete ze skal, z vodní hladiny i ze sedla kola nebo z koloběžky. Vhodné jsou pro jednotlivce i skupiny ale i pro celé rodiny s dětmi.


Tours Via Ferrata

VIA FERRATA PASTÝŘSKÁ STĚNA S PRŮVODCEM

Konečně opravdu netradiční zážitek právě pro Vás. Opravdu ojedinělá Via Ferrata Pastýřská stěna přímo v centru města Děčína Vám nabízí 16 cest s různou obtížností a jedinečný "Karlův most". Pro úplné začátečníky bude náš průvodce jistotou při pohybu na cestě, pro ty zkušenejší rádcem v obtížnějších výstupech.

od 750,- Kč

Více informací
 Rafty

Na raftu po Labi a na kole

Poznejte krajinu unikátního Labského kaňonu nejprve z hladiny Labe a pak ze sedla kola. Při plavbě se na raftu pokocháte ojedinělým pohledem na kaňon Labe. Zpět Vás pak dovede pohodlná cyklostezka, která je stále podél vody.

od 250,- Kč

Více informací
Koloběžky

Sjezd na koloběžkách

Vyzkoušejte si dlouhý sjezd z Děčínského Sněžníku na koloběžce. Rozhled z vrcholu této nejvyšší stolové hory v Českém Švýcarsku je impozantní. Vyvezeme Vás i s koloběžkami na kopec a na Vás je pak rozhodnutí, zda proměníte tento zážitek v celodenní výlet nebo zda rovnou pofrčíte z kopce dolů. Je to jen na Vás.

od 450,- Kč

More information
Paddleboard

Na paddle boardu a koloběžce Českým Švýcarskem

Tento nezapomenutelný zážitek začíná v Děčíně, který Vás hned na začátku okouzlí proplutím mezi skalními masivy Pastýřská stěna s Via ferratou a protilehlým ostrohem s děčínským zámkem. Hned za Děčínem začíná Národní park České Švýcarsko

od 850,- Kč

Více informací
Prohlídka zámku a města Děčín s průvodcem

Prohlídka města Děčína a Barokní perly zámku

Víte, kde najdete v Děčíně jelena s hořícím křížem na čele, místo pro 2000 druhů růží, nejstarší vodočet v Evropě, sochy jak na Karlově mostě nebo že Tyrš nemá daleko k Járovi Cimrmanovi? Prohlídka historického centra města Děčín s průvodcem, během které poznáte historické památky i nahlédnete do života současného města.

od 150,- Kč

Více informací

Vícedenní aktivity v Českém Švýcarsku

Zažijte České Švýcarsko opravdu intenzivně, nechte se jím úplňe pohltit. Je tu tolik krásných, majestátních a magických míst a úkazů které vybízejí k vícedennímu setrvání. A těch aktivit...

Cyklovodácký víkend

Cyklovodácký víkend

Už jste sjeli Vltavu, Sázavu a další české řeky a teď hledáte nový vodácký zážitek? Nabízíme vám vodáckou akci kombinovanou s cyklistikou. Labe v Českém středohoří i Českém Švýcarsku má rozhodně co nabídnout na lodi i raftu.

od 1590,- Kč

Více informací
Multiaktivity

Multiaktivity

Chcete poznat České Švýcarsko aktivně a jeden den nestačí? Nabízíme Vám tří nebo čtyřdenní pobyt plný aktivit s ubytováním v našem novém městském kempu.

od 2450,- Kč

Více informací
In-line víkend

In - Line víkend

Jedinečný in-line zájezd po Labské cyklostezce z německé Míšně do Ústí nad Labem. Projedete se labským kaňonem skrze dva národní parky. Délkou etap je vhodný pro pohodové i příležitostné bruslaře.

od 1600,- Kč

Více informací

Nevíte si rady s výběrem nebo máte nějaké otázky? Neváhejte nás kontaktovat...

přes e-mail nebo na + 420 724 006 865