Ubytování v Glamping stanech. Ubytování v bungalovech.

Kemp Děčín

Víte, že v našem jedinečném městském kempu najdete ubytování poblíž Active Point Děčín? Má skvělou polohu pro všechny vaše outdoorové aktivity v Děčíně. Kemp je oblíbeným cílem mnoha dálkových cyklistů, cykloturistů a rodin s dětmi, a to i díky poloze přímo na Labské cyklostezce. Horští cyklisté zde najdou také základnu pro výlety na horských kolech na Sněžník a Telnické stezky.

Náš kemp se nachází jen 15 minut chůze od ferraty Pastýřská stěna. K zámku, aquaparku, zoo, molu pro přepravu na Labi, vlakovému nádraží a dalším turistickým cílům se dostanete pěšky za 10 až 15 minut. Kemp hraničí s velkým dětským hřištěm „U Kocánka“. Další tipy na výlety v Českém Švýcarsku najdete zde nebo na webových stránkách kempu.

V kempu se nachází také naše půjčovna kánoí. Přímo z kempu se můžete vydat na kánoi po Labi.

Nabízíme místo pro karavany a stany. Můžete si také objednat naše pohodlně vybavené bungalovy s vlastní koupelnou nebo obytné stany.

A nenecháme vás hladem. Najdete u nás bistro plné dobrot a piva od místních pivovarů. Poblíž je skvělá restaurace Kocanda s chutnými českými jídly.

Bistro v Kempu Kamenice. Koupaliště v Kempu Kamenice.

Kemp Kamenice

Budujeme malý moderní, rodinný lesní kemp kousek od historického centra města Česká Kamenice. Kemp s křišťálově čistým koupalištěm zasazený v krásné přírodě protkané turistickými stezkami a jen kousíček od parku Miniatur Mlýnky Brand a via ferraty "Uchem Jehly".

Najdete u nás komfortní ubytování v apartmánech, obytných stanech a Stellplatz pro karavany. Karavanová místa budujeme pro sezónu 2025. Chceme aby vaše dovolená byla nezapomenutelná a tak si u nás půjčíte elektrokola, koloběžky, ferratové sety, kanoe na Labe ale i stolní a venkovní společenské hry.

V našem Lesním bistru pro Vás připravujeme maximum od lokálních dodavatelů a pivovarů.

Pravidelně pořádáme HUDEBNÍ VEČERY, PUBQUIZY.

Ve vzdálenosti do 15 minut chůze nalezente obchody a autobusové linky na známá turistická místa jako je Pravčická brána.

Jsme tu pro karavanisty, poutníky s batůžky, cyklisty, motorkáře, rodiny s dětmi i milovníky adrenalinu, kteří chtějí poznat České Švýcarsko.