In-line zájezd v Česko Saském Švýcarsku.In-line bruslení v Labském kaňonu.Na in-linech v Bad SchandaouNa in-linech dojedeme až do německé Míšně.

Mezi německou Míšní až Ústí nad Labem můžete najedete na bruslích až 90 km. Inline stezka s vhodným asfaltovým povrchem vede stále podél řeky a provede vás krajinou Českého a Saského Švýcarska i historickými městy na Labi. Ubytováni budete v kempu v Děčíně přímo na inlinestezce a každé ráno vás mikrobusem dovezeme na místo startu denního bruslařského výletu. Když vám síly dojdou, můžete kdykoliv využít vlak pro cestu zpět.

Program:

Varianta 1: Königstein - Ústí nad Labem, 3 dny

 • Pátek: Příjezd do Děčína, ubytování v kempu Děčín
 • Sobota : Königstein - Děčín, 28 km
 • Neděle: Děčín - Svádov u Ústí nad Labem, 18 km (i zpět 36 km)

Varianta 2: Míšeň - Ústí nad Labem, 4 dny

 • Čtvrtek: Příjezd do Děčína, ubytování v kempu Děčín
 • Pátek: Míšeň - Pirna, 45 km
 • Sobota: Königstein - Děčín, 28 km
 • Neděle: Děčín - Svádov u Ústí nad Labem, 18 km (i zpět 36 km)

Popis tras:

Míšeň - Pirna, 45 km

Ranní transfer mikrobusem z kempu přímo na stezku ve věhlasném městě porcelánu – saské Míšni. Než vyrazíte na bruslích, můžete se vydat na krátkou prohlídku historického centra města. Pak už vyrážíte po levém břehu směrem k Drážďanům, které se nachází v polovině výletu (ca 20km). Jestli budete obdivovat barokní drážďanské nábřeží z cyklostezky nebo se vydáte i pár minut pěšky do centra například ke známému kostelu Frauenkirche, je na Vás. Dále Vás na cestě čeká impozantní zámek Pillnitz na protějším břehu a město Pirna s renesančním centrem, které proslavil svými ztvárněními v 18. století italský malíř zvaný Cannaleto. Za Pirnou Vás pohltí sevřený labský kaňon s impozantními výhledy. Uvidíte například pískovcový most Bastei či monumentální pevnost Königstein značící cíl cesty.
V Königsteinu je cíl etapy a pro návrat do Děčína využijete vlak.

Königstein - Děčín, 28 km

Königstein opouštíte po nové stezce, která Vás dovede po 6 km do lázeňského města Bad Schandau. Centrum města se nachází na protějším břehu, kudy vede i vhodnější inline trasa a můžete se do něj vydat po silničním mostě nebo využít přívoz přímo od inline stezky. Za centrem využijete přívoz zpět na levý břeh do městské části Krippen. Opět Vás pohltí zelený labský kaňon plný pitoreskních pískovcových věží a stěn s názvy jako Jeptiška, Vojtěch či Toreador a další, které Vás budou provázet téměř celý den. Po dvou třetinách cesty překročíte státní hranici do Čech a blížíte se do cíle, královského města Děčína s dominujícím zámkem s barokním areálem a nově založenými zahradami. Cyklostezka Vás dovede přímo do kempu.

Děčín - Svádov u Ústí nad Labem a zpět, 36 km

Poslední den na Vás čeká přímo od kempu 18 km převážně kvalitní asfaltové stezky směrem do Ústí nad Labem. Za odbočku určitě stojí zámek a pivovar ve Velkém Březně, kde může ochutnat místní ležák.

Obytný stan Bungalov
In - line 3 dny/ osoba 1600 Kč 2200 Kč
In - Line 4 dny/ osoba 2900 Kč 3800 Kč
 • Termín: 1. 4. - 31. 10.
 • Minimální počet osob: 2

Cena zahrnuje za 3 dny (4 dny):

 • 2 x (3 x) ubytování se snídaní dle vybrané varianty v obytném stanu nebo bungalovu
 • 2 x (3 x) transfe z kempu na start denního výletu

Cena nezahrnuje:

 • jízdné vlakem Königstein - Děčín