Kanoe v Labském kaňonuMládež na raftu na LabiSkupina Kanoi se připravuje na vyplutí na LabeRaft při plavbě na LabiRaft s posádkou pod Pastýřskou stěnou v DěčíněPár na výletě po Labi na KanoiRafting v České ŠvýcarskuNa Kanoi z Děčína do Bad SchandauPo cestě zpět se nabízí spousta míst k odpočinku

Výlety po Labi v Českém Švýcarsku a zpět na kole

Naše půjčovna raftů a kánoí vám doporučuje nezapomenutelný zážitek. Plavba Vás hned na začátku okouzlí proplutím mezi skalními masivy Pastýřská stěna s Via ferratou a protilehlým ostrohem s děčínským zámkem. Za Děčínem začíná Národní park České Švýcarsko. Řeka vás přenese do magické krajiny Labského údolí, nejhlubšího pískovcového kaňonu Evropy. Úchvatné stěny a jehly se tyčí nad řekou jako mlčenliví strážci vykukující z hlubokých lesů. Každý meandr Labe vykouzlí novou pohádkovou scenerii. Cestou je mnoho příležitostí zakotvit a vykoupat se v Labi, dát si regionální pivo, fotit přírodu a když budete mít štěstí zahlédnete i černého čápa, sokoly nebo bobry hrající si na břehu. Na Labi překročíte ve Hřensku hranice do Saska a doplout můžete až do Bad Schandau, lázeňského městečka s typickou lidovou architekturou a kavárenskou atmosférou.

Zde si od Vás vezmeme lodě a veškeré vybavení a vy se můžete vydat prozkoumat Saské Švýcarsko. Vrátit se zpět do Děčína můžete na kole či koloběžcePřivezeme Vám je do cíle plavby abyste si tuto čarokrásnou krajinu mohli prohlédnout i z cyklostezky. Pro návrat můžete využít i pohodlnou a levnou jízdu vlakem.

Využijte parádní kempy na Labi pro vícedenní putování. Rádi Vám ho zorganizujeme zkuste Cyklovodácký víkend s ubytováním v našem Kempu Děčín.

Kánoe jsou, díky skvělému, pohodlnému a levnému vlakovému spojení, velmi vhodné jako jednodenní výlet z Prahy nebo Drážďan do Českosaského Švýcarska. Chcete například v Praze vyzvednout naší dodávku a užít si den bez starostí s řízením? Žádný problém, zařídíme to. Stačí si vybrat tuto možnost při rezervaci. Můžete také zkombinovat kánoe s návštěvou památníku Pravčická brána. Výchozí bod túry není daleko od přistání ve Schmilce

Vhodné pro děti od 10 let s dobrými cyklistickými dovednostmi nebo děti v dětských sedačkách na kole

Výdejní místo:

Kemp Děčín, Polabí, Kempu Děčín, parkování zdarma

Ústí nad Labem, 160 nad Mariánským mostem, GPS: 50.6595317N, 14.0512631E, Křižovatka ulic Střekovské nábřeží a Kramoly

Naše trasy:

 • Děčín - Dolní Žleb 10km / 1,5 - 2 h na vodě + (návrat na kole +1h)
 • Děčín - Schmilka 15 km / 2 - 3 h na vodě + (návrat na kole +1,5h)
 • Děčín - Bad Schandau 22 km / 4 - 5 h na vodě + (návrat na kole +2h)
 • Na dotaz:

 • Ústí nad Labem – Děčín 25 km nebo Velké Březno – Děčín 18 km

Varianty zážitku:

1.) Splutí Labe na kanoi či raftu v Českém Švýcarsku z Děčína - snadné

Tento výlet začíná v našem městském kempu v Děčíně, kde získáte veškeré vybavení pro plavbu i se všemi pokyny a samozřejmě naši originální mapu s veškerými vzdálenostmi a možnostmi přistání. Pak vyplujete na vodu. Z konce plavby lodí se snadno dostanete zpět do Děčína vlakem, který jezdí každé 2 hodiny a je velmi levný. V Dolním Žlebu a Schmilce musíte napřed přejet přívozem, abyste se dostali na vlakové nádraží. Nebo se můžete s vlastním kolem vrátit do Děčína, postaráme se o jeho přepravu do zvoleného cíle plavby. Zvolte tuto možnost prosím při rezervaci

V ceně:

 • kanoe nebo nafukovací člun, pádla, záchranné vesty, lodní pytel
 • přeprava materiálu

Není v ceně:

 • Osobní doprava zpět
 • Přívoz
 • Půjčení kola
 • Přeprava kola

Cena za osobu:

Od 2 osob 250 Kč
Děti do 8 let 200 Kč
Přeprava vlastního kola 50 Kč

Upozorňujeme, že platba bude uskutečněna v EUR dle kurzu vaší banky, ceny v Kč jsou pouze orientační.

Vyberte si termín nebo dárkový poukaz

Darovat

2.) Na lodi a na kole Českým Švýcarskem z Děčína - snadné

Výlet začíná v našem městském kempu v Děčíně, kde od nás dostanete kanoe či raft s příslušenstvím a samozřejmě naši originální mapu s veškerými vzdálenostmi a stanovištěmi pro přistání. Až doplujete do vámi zvoleného cíle (Dolní Žleb, Schmilka nebo Bad Schandau), přivezeme vám tam kola abyste si mohli užít cyklovýlet na oblíbené Labské cyklostezce a vrátit se zpět do Děčína. Neváhejte a přijeďte s rodinou či přáteli!

V ceně:

 • kanoe nebo nafukovací člun, pádla, záchranné vesty, lodní pytel
 • Turistické kolo, kola pro děti nebo dětská sedačka na kole
 • Balená voda
 • přeprava materiálu

Cena za osobu:

Od 2 osob 600 Kč
Děti do 12 let 550 Kč
Příplatek za E-bike 500 Kč

Upozorňujeme, že platba bude uskutečněna v EUR dle kurzu vaší banky, ceny v Kč jsou pouze orientační.

Vyberte si termín nebo dárkový poukaz

Darovat

3.) Plavba na kanoi / raftů a na kole do Schmilky s průvodcem - snadné

Užijte si pohodové dobrodružství na půldenní plavbě po Labi kombinované s cyklovýletem. Nabízíme vám soukromou plavbu s průvodcem s maximálně 8 účastníky. Startujeme v Děčíně a popádlujeme mezi bizarními skalními útvary nejhlubšího pískovcového kaňonu v Evropě. Náš místní průvodce vám bude vyprávět příběhy o skrytých krásách národního parku. Překročíte hranici do Německa a ukončíte výlet ve Schmilce. Můžeme se zastavit v kavárně na nábřeží nebo navštívit místní bio pekárnu a pivovar, na což určitě nezapomenete. Do Schmilky vám také přivezeme kola pro cyklistickou část dne. Přívoz ve Schmilce vás přeplaví k velmi pohodlné a známé Labské stezce. Neváhejte a vydejte se k nám se svými přáteli, rodinou a dětmi.

V ceně:

 • kanoe nebo nafukovací člun, pádla, záchranné vesty, lodní pytel
 • Poučení o vodáckých základech
 • Půjčení turistických kol, dětských kol nebo dětských sedaček
 • Balená voda
 • Doprava materiálu
 • Průvodce

Není v ceně:

 • Jídlo a pití
 • přívoz ve Schmilce

Cena za osobu:

Od 4 osob 1950 Kč

Upozorňujeme, že platba bude uskutečněna v EUR dle kurzu vaší banky, ceny v Kč jsou pouze orientační.

Vyberte si termín nebo dárkový poukaz