Trekingová kola jsou ideální na jízdu po Labské cyklostezce.

Trekingové kolo

Půjčte si kolo a udělejte si výlet po Labské cyklostezce jedinečným Labským kaňonem až do Saského Švýcarka v Německu. Pohodlná cyklostezka Vás také může dovézt do Českého středohoří mezi sopky. V Děčíně se také nabízí k projetí přírodní cyklostezka podél řeky Ploučnice.

150 Kč na den

Více informací
Ferratové sety pro školní skupiny k výstupu na Děčínskou via Ferrata Pastýřská stěna.

Ferratový set

Půjčte si ferratový set s přilbou a zdolejte největší ferratu v České republice Pastýřskou stěnu. Náš vyškolený personál Vám pomůže s oblékáním a vysvětlí i základy používání vybavení. Na výběr budete mít 16 cest s různé obtížnosti, vhodné jak pro začátečníky tak i zkušenější lezce.

120 Kč na den

Více informací
Koloběžky pro školní skupiny na sjezd z Děčínského Sněžníku nebo jízdu po Děčíně.

Kostka Koloběžka

Půjčte si koloběžku a vydejte se po Labské cyklostezce do úchvatného pískovcového kaňonu, který Vás doprovodí až do Německa. Anebo vás příjemná cyklostezka zavede mezi sopky Českého středohoří. Můžete si také sjet z nejvyšší stolové hory ČR děčínského Sněžníku - zeptejte se nás na tuto možnost.

150 Kč na den

Více informací
Lodě Vám půjčíme včetně veškerého vybavení a zajistíme jejich přepravu zpět po plavbě.

Rafty Ontario 420

Půjčte si rafty a vydejte se po Labi proplout Českým středohořím a třeba si i užít průjezd 9 m vysokými Masarykovými zdymadly. Lodě Vám půjčíme včetně veškerého vybavení a zajistíme jejich přepravu zpět po plavbě.

pro 1 osobu 150 Kč za plavbu

Více informací
Půjčte si kanoe a vydejte se po Labi objevit krásy majestnátního pískovcového Labského kaňonu.

Kanoe Samba 5.2

Půjčte si kanoe a vydejte se po Labi objevit krásy majestnátního pískovcového Labského kaňonu. Naše trasy vedou až do Německa a užijete si tak přeshraniční plavbu. Lodě Vám půjčíme včetně veškerého vybavení a zajistíme jejich přepravu zpět po plavbě.

pro 1 osobu 150 Kč za plavbu

Více informací
Jedinečný kombivýlet na vodě a na kole z naší půjčovny.

kanoe /rafty + kolo / koloběžka

Jedinečný kombivýlet na vodě a na kole z naší půjčovny. Objevte z klidné hladiny Labe krásy dechberoucího pískovcového Labského kaňonu. Lodě i kola Vám půjčíme včetně veškerého vybavení a zajistíme jejich přepravu.

pro 1 osobu 350 Kč za výlet

Více informací