Kajak vhodný jak na divokou vodu tak na klidnou projíždku po LabiKajak vhodný jak na divokou vodu tak na klidnou projíždku po LabiKola pro cestu zpět na kanoích

Kajaky na Labi

Naše půjčovna lodí Vám nabízí ideální kajaky pro plavbu po Labi, proplujte kaňonem řeky Labe a objevte krásy Českého Švýcarska.

Dagger Axis a Islander Approach jsou výtečné kajaky s velice širokým použitím od romantické plavby po jezeře přes putování po řekách až po sjíždění jezů, peřejí a divoké vody. Kajaky jsou určeny hlavně na turistiku, ale s přehledem zvládnou i sportovní jízdu a se zkušeným vodákem i obtížnější WW.

Výdejní místo:

Kemp Děčín, Polabí, www.kempdecin.cz, parkování zdarma.

Ústí nad Labem, 160 nad Mariánským mostem, GPS: 50.6595317N, 14.0512631E, Křižovatka ulic Střekovské nábřeží a Kramoly

Naše trasy:

  • Děčín - Dolní Žleb 10km / 1,5 - 2 h (návrat na kole +1h)
  • Děčín - Schmilka 15 km / 2 - 3 h (návrat na kole +1,5h)
  • Děčín - Bad Schandau 22 km / 4 - 5 h (návrat na kole +2h)
  • Ústí nad Labem - Děčín - 23 km / 4 - 5 h
  • Velké Březno - Děčín 15 km / 2 - 3 h
  • další trasy na poptávku

Cena zahrnuje zapůjčení lodě, pádel, plovacích vest, lodního pytle, instruktáž posádky, vyzvednutí lodí a vybavení v místě přistání a přepravu materiálu zpět.

Jak se vrátit z výletu na kajacích:

Zpět se můžete dopravit na kole po Labské stezce která kopíruje tok řeky Labe. Cesta ze Schmilky na kole trvá nanejvýše 2 hodiny. Pokud nemáte vlastní, rádi Vám kolo nebo elektrokolo zapůjčíme. Podél cyklostezky vede železnice a tak můžete jet zpátky i vlakem.
plavba
500,- Kč/osoba